Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: info@nadzieja.eu

Gabinet Psychoterapii "Nadzieja"

ul. Mikołowska 26

Rybnik 44-200

Created with WebWave CMS

Studia magisterskie ukończyłam na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 1996 r. nieprzerwanie zajmuję się pomocą terapeutyczną – zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej.

 

Przez 20 lat byłam związana ze Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych           w Rybniku pracując na oddziale odwykowym dla kobiet. Przez 10 lat pełniłam obowiązki kierownika tego oddziału. W 2005 r. uzyskałam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień nadany przez PARPA.

 

Swoje doświadczenie zawodowe rozwijałam również pracując psychoterapeutycznie w ambulatoryjnych placówkach opieki zdrowotnej , a także  w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii w Rybniku oraz w Powiatowych Centrach Pomocy Rodzinie w Rybniku i Pszczynie.

 

Byłam też związana ze Środowiskowym Domem Samopomocy „Cogito Noster” gdzie pracowałam jako konsultant ds. osób z zaburzeniami psychicznymi w Zespole Psychiatrii Środowiskowej, także jako koordynator zespołu.

 

Obecnie pracuję wyłącznie w prywatnym gabinecie. Współpracuję - w razie takiej potrzeby ze specjalistami z zakresu psychiatrii - Małgorzatą Kostką i Maciejem Kostką.

 

Od 2008 r. do 2020 r.  pełniłam funkcję  biegłego sądowego.

Od 2016 r. jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

 

Posiadam certyfikat psychoterapeuty. Szkoliłam się zgodnie z wytycznymi Polskiej Rady Psychoterapii oraz Ministerstwa Zdrowia. Ukończyłam czteroletnie Studium Profesjonalnej Psychoterapii, prowadzone przez Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi.

Uczestniczyłam również w kursie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu  w CTK  w Łodzi ( poziom zaawansowany) , po  którym otrzymałam możliwość samodzielnego stosowania  podejścia SFBT w swojej pacy terapeutycznej.

 

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji .

W swojej pracy szczególny nacisk kładę na zasady etyki, a zwłaszcza poufność 

i dyskrecję oraz na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w różnych kursach, konferencjach i warsztatach.