Studia magisterskie ukończyłam na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 1996 r. nieprzerwanie zajmuję się pomocą terapeutyczną – zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej. Przez 20 lat byłam związana ze Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku pracując na oddziale odwykowym dla kobiet. Przez 10 lat pełniłam obowiązki kierownika tego oddziału. W 2005 r. uzyskałam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień nadany przez PARPA. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijałam również pracując psychoterapeutycznie w ambulatoryjnych placówkach opieki zdrowotnej , a także w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii w Rybniku oraz w Powiatowych Centrach Pomocy Rodzinie w Rybniku i Pszczynie.

Obecnie jestem związana ze Środowiskowym Domem Samopomocy „Cogito Noster” gdzie pracuję jako konsultant ds. osób z zaburzeniami psychicznymi w Zespole Psychiatrii Środowiskowej.

Ponadto od 2008 r. jestem biegłym sądowym. Od 2016 r. jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Od tego też czasu prowadzę prywatny gabinet psychoterapii , gdzie – w razie takiej potrzeby- istnieje możliwość współpracy ze specjalistami z zakresu psychiatrii Małgorzatą Kostką i Maciejem Kostką.

Szkolę się zgodnie z wytycznymi Polskiej Rady Psychoterapii oraz Ministerstwa Zdrowia. Jestem w trakcie procesu certyfikacji w ramach czteroletniego Studium Profesjonalnej Psychoterapii, prowadzonego przez Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Tam też swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji pod okiem osoby będącej Prezesem Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Krótkoterminowej (EBTA). W swojej pracy szczególny nacisk kładę na zasady etyki , a zwłaszcza poufność i dyskrecję oraz na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w różnych kursach, konferencjach i warsztatach.

 

 

Kliknij mnie

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: info@nadzieja.eu

Gabinet Psychoterapii "Nadzieja"

ul. Rynek 1

Rybnik 44-200

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200